Ana SayfaTaşınma ÖnerileriNe Zaman Taşınmalısınız?

Ne Zaman Taşınmalısınız?

Değerli okuyucularımız, içi dopdolu bir yazı ile karşınızdayız! Şimdiye kadar evden eve nakliye hakkında birçok bilgi paylaştık sizinle ama taşınma için en uygun zamanını hiç anlatmadık. “Taşınmanın da zamanı mı olur” diye düşünmeyin, elbette olur! Bugünkü yazımızda sizleri bu konu hakkında aydınlatmaya çalışacağız.

1- Taşınma Zamanı Fiyatları Etkiler

Düşünün, diyelim ki evleniyorsunuz, hangi aylarda evlenirsiniz? Kar, yağmur, çamur ile geçen kış aylarında mı yoksa havaların gayet güzel olduğu, güneşli bir günde, yani ilkbahar yaz aylarında mı evlenirsiniz? İmkanlarınız el verdiği müddetçe tabi ki de ilkbahar-yaz aylarını tercih edersiniz. İyi hoş evleniyorsunuz ama bunu bilen nakliye firmaları da ona göre fiyatları yukarı çekmektedirler. Ancak kış veya sonbahar aylarında taşınıyor olsanız, nakliye firmaları zaten pek fazla iş yapmadıklarından uygun bir fiyata anlaşabilmek sizler için kaçınılmazdır.

Uzun lafın kısası sizlere tavsiyemiz evleneceğiniz vakti ilkbahar aylarına ayarlayıp ilkbahar gelmeden ya da yaz mevsimi geçip de sonbahara girdikten sonra taşınma işlemlerinizi hallederseniz hem evlilik öncesi hali hazırdaki masraflarınızı azaltabilir hem de uygun maliyete evden eve nakliye hizmetini eTaşın ile deneyimleyebilirsiniz.

Peki evden eve nakliyat hizmetinin fiyatını sadece aylar ve mevsimler mi etkilemektedir? Elbette hayır sayın eTaşın okurları. Hafta sonu yerleşmek de fiyatı katlayan bir diğer unsurdur. Çünkü iş yerinden izin alma durumu, hele ki özel sektörde bir hayli zordur. Hafta içi izin alamadığınız için de herkes hafta sonu taşınma hizmeti almak için sıraya girer ve bu durum fiyatları arttırmaktadır.

Eğer izin alabilme durumunuz var ise mutlaka ama mutlaka hafta içi taşınmaya özen gösterin. Bizden söylemesi!

İlginizi çekebilir: Evden Eve Nakliyat Hakkında 3 Harika Öneri!

2- Yaz Mevsiminde Taşınmak Yorucudur

Yaz mevsiminde taşınmanın maliyetinden bahsettik ama bir diğer zor yönünden bahsetmedik: Yorgunluk! Yaz sıcağında evden eve nakliye, sizler için oldukça yorucu olabilir. Çünkü sıcağın altında eşyalarınızı tek tek

  • paketlemek,
  • kolilemek,
  • parçaların demontajını yapmak vb.

gözünüzde büyüyecek ve her ne kadar kendi eşyalarınız olsa bile özensiz bir şekilde paketleme ve kolileme işlemi yapacaksınız. Bu yüzden de eşyalarınız zarar görebilir ve bu durumdan ötürü canınız sıkılabilir.

Şimdi sıkı durun! Tüm bu evden eve nakliyat işlerini yaz sıcağında yapmak zorunda kalsanız bile artık üzülmeyin, eTaşın var! eTaşın;

  • Yetkin servis sağlayıcılarıyla evden eve nakliye hizmetini gerçekleştirir,
  • Eşyalarınızı sigortalar,
  • Eşyalarınızı sizin yerinize özenle paketler ve yine aynı özenle aynı şekilde yerleştirir,
  • Birçok ek hizmetleri sayesinde sizlerin değerli zamanından tasarruf sağlar,
  • Anında fiyat sunar,
  • Ve en önemlisi tüm bu taşınma süreçlerini, evden eve anahtar teslim nakliye hizmetini sizin adınıza gerçekleştirir.

İlginizi çekebilir: Profesyonel Evdeneve Nakliyeci Hizmeti

Efendim daha ne olsun! Tek tıkla bizlerle iletişim kurabilir, güvenli bir taşınma deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bugün sizlere taşınmak için en uygun zamandan bahsetmeye çalıştık. Ümit ediyoruz ki sizler için oldukça faydalı bir yazı olmuştur. Sizler de merak ettikleriniz için eTaşın web sitesini inceleyebilir, soru ve görüşleriniz için eTaşın ile iletişim kurabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Evden Eve Nakliye Hakkında Mutlaka Bilmeniz Gerekenler

İLGİLİ İÇERİKLER

1 Yorum

CEVAP VER

Yorum
İsminizi girin

İlginizi Çekebilir

Fiyat Teklifi Al