Ofis Taşınma Talebi

eTaşın ile Ofisinizi
Anahtar Teslim Taşımaya Hazır mısınız?

Güvenilir nakliye modeli ve ek hizmetlerimizle taşınmak artık çok kolay.


GÜVEN

Yetkili belgeli servis sağlayıcısı

MEMNUNİYET

4,9 / 5 üzeri müşteri puanı

DENEYİM

15+ yıl sektör deneyimi

Neden eTaşın?

Taşınma Gününüzü Hayal Edin.

Nakliyeci işini iyi yapacak mı? Ofisin temizliğiyle kim ilgilenecek? En yakın çilingir nerede acaba? Bunun gibi bir çok sorun eTaşın’ın Anahtar Teslim Taşınma Hizmeti sayesinde çözülüyor. Taşınma günü siz kahvenizi içerken, eTaşın sizin adınıza zahmetli süreçleri yönetir.

Eşyalarınız özenle taşınır.

Ek hizmetleriyle zaman kazandırır.

Eşyalarınız sigortalanır.

Anında fiyat sunar.

Sizin için tüm süreçleri yönetir.

Yetkin servis sağlayıcılarıyla çalışır.

Anahtar Teslim Taşıma Nedir?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Eşyalarınız taşınmadan önce yeni eviniz temizlenir, hiç bir eşyanız kirlenmez.

Elektrikçi hizmeti ile sökülen avizeleriniz yerine takılır, ilk akşam yemeğinizi aydınlıkta yersiniz.

Çilingir hizmeti ile kapı kilidiniz değiştirilir, yeni evinizdeki ilk gece güvenle uyursunuz.

Tesisatçı hizmeti ile bulaşık makinenizin bağlantısı yapılır, yeni evinizdeki raflar için temiz bardaklar hazır olur

“Anahtar Teslim Taşınma Hizmeti” ile tüm bu imkânları eTaşın’da bir arada alabilirsiniz. Zahmetsiz ve Güvenilir bir taşınma için tüm bu hizmetleri sizin adınıza yönetiyoruz.

Müşteri Yorumları

Kemal T. Read More
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.
Ayşegül Ö. Read More
Ailem için bu hizmeti aldım. Annem çok titiz bir insandır ve kolay kolay her şeyi beğenmez. Size teşekkürlerini iletmemi istedi 🙂 Herkese tavsiye ederiz.
Hosam E. Read More
It is the best company you can choose to move your home. They don’t only move your furniture, but they take care of your home like a spoiled child, packaging, transportation, cleaning, installation everything and sterilization… I didn’t do anything just enjoyed the day with my family. They have a very nice, very kind and professional staff. I’ll give them 7 stars.
Nihal K. Read More
Zaman benim için çok değerli. İş tempomdan dolayı güvenebileceğim bir nakliyeci bulmak gözümde büyümeye başlamıştı. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine eTaşın’dan evden eve nakliyat isteği oluşturdum. İletişime geçtikleri ilk andan itibaren bana çok güven verdiler. En önemlisi bu ilgilerini taşınmam bitene kadar da devam ettirdiler.
Previous
Next

Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Türkiye’nin kurumsal ofis taşımacılığı hizmetlerinde en çok tercih edilen şirketlerden birisi de eTaşın’dır. Ekibimiz, geniş araç filosuyla ofis taşıma sektöründe hizmetlerini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutmak, her geçen gün referans listemize yeni firmaları ekleyerek büyüyen bir ofis taşıma şirketiyiz.

İstanbul Ofis Taşıma Şirketi

Türkiye’nin her şehrine hizmetlerimizi düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetlerimiz; kurumsal ofis taşımacılığı, hastane taşımacılığı, holding taşımacılığı, kütüphane taşımacılığı, arşiv taşımacılığı, laboratuvar taşımacılığı gibi birçok kurumsal hizmetler firmamızın çalışma alanları içerisinde yer almaktadır.

Sigortalı Ofis Taşıma

Firmamız tarafından sigorta firmaları ile yapılan anlaşma ile ofis taşıma hizmetlerinizde tüm ürünleriniz sigortalı olarak taşıtılmaktadır. Bu süreçte firmamızın farkı yine ortaya çıkmaktadır. Çünkü tüm sigorta şirketleri nakliyat firmaları ile sigorta hizmetlerini sunarken kısıtlı olarak sunmaktadır. Bunun sebebi; sigorta firması ve nakliyat firmaları arasındaki güvensizliktir. Fakat firmamız kurumsal ofis nakliye hizmetlerinde sigorta firmaları ile bu güveni çok iyi bir şekilde sağlamaktadır.


TEKLİF AL


DİLERSEN HEMEN ARA